• Свеж
Женска Колекција Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми Маслиново Фау Велур 6. M

Женска Колекција Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми Маслиново Фау Велур 6. M

DEN 472.64

Од стока
Во продавницата

Чекор во шик стил Со Колекцијата Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми. Оваа прекрасна чизма со отворен прст со патент е стилизирана со асиметрични ремени, потпетица од стилето и длабоко отворен шлиц, совршена за гламурозна облека.Карактеристики и Придобивкиасиметрични ременидлабоко отворена лизгачка потпетица патентна кожа обложена влошкасинтетички НАДВОРЕШЕН ѓон ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Чизми. Чизми До Глуждот. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Зелена. Подигање. Бути. В-Намалување На Вамп. Прерамка. Поместена. Поштенски. Висина На Петицата : 4. Тип На Пета : Стилето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне