• Свеж
Внанда Мини Ткаени Корпи Корпи За Складирање Дрвени Чипови Корпа За Чипови Корпа За Складирање Со Рачка Бонбони Корпа За Пикник Закуска Послужавник Храна Леб Конт?

Внанда Мини Ткаени Корпи Корпи За Складирање Дрвени Чипови Корпа За Чипови Корпа За Складирање Со Рачка Бонбони Корпа За Пикник

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Спецификации : . Изработен од висококвалитетен дрвен материјал, тој е издржлив и безбеден. Може да собере бонбони, чоколадо, овошје за деца или возрасни. Предметот е совршен за плажа, забава, шопинг, запознавање, свадба или исто како и секоја дневна торба. Име На Предметот : Кошница За Сарафани. Материјал : Дрво. Карактеристики : Контејнер За Складирање, Организатор На Сите Работи, Одржувајте Уредно. Големина с : 6,5 см х 5см х 4см/2,56 "х 1,97" х 1,57 " (Прибл.). Големина М : 9см х 7см х 5см/3.54 "х 2.76" х 1.97 " (Прибл.). Л Големина : 10см х 8см х 6,5 см/3,94 "х 3,15" х 2,56 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 3 х Кошница За Сарафани Изработена од висококвалитетен дрвен материјал, таа е издржлива и безбедна. Може да собере бонбони, чоколадо, овошје за деца или возрасни. Предметот е совршен за плажа, забава, шопинг, запознавање, свадба или исто како и секоја дневна торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне