• Свеж
outfmvch кардиган за жени хенли маици обични цврсти копчиња со долги ракави ребрести туники женски врвови бели

outfmvch кардиган за жени хенли маици обични цврсти копчиња со долги ракави ребрести туники женски врвови бели

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

57 "- - Ракав : 59см/23.Увезен Висококвалитетен Материјал Женската Блуза и врвовите слатки туники се изработени од висококвалитетни плетени меки ткаенини, кои се мазни, еластични и растегливи, флексибилни и дишат, удобни за носење. Долги Ракави V - Вратот Кардиган Жени.Модерниот хенли ја прави оваа лесна блуза безвременска мода, што ве прави и шик и класичен.Машина или рачно перење, не избелувајте.50" - - рамо : 36см/14.Повод Погоден за секојдневен секојдневен, работен, дом, канцеларија, забава, клубови, состаноци, на отворено. Големина : XXL - - Биста : 88 - - Рамо : 38cm/14.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сушење На Линија : eas, Пролет Што добивате : 1 х Женски Врвови.23" - - Должина : 61см/24. Совршено носење со слаби панталони и потпетици или чизми или пристоен изглед во пролеттаumn.Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен.Повод : Вечера убаво е да се носат секој ден. Совршен за секојдневно/ работа / секојдневно носење/ улично носење/ датум/ патување/ шопинг/ одмор/ одмор. Ве молиме имајте предвид дека е многу дебел, погледнете ги сликите видеа што ги понудивме Карактеристики Вовед женски блузи и блузи за работа, врвови од тантела за жени,слатки врвови за жени, блузи за жени работат секојдневно, слатки туники, врв од тантела со долги ракави, женски обични врвови против туника за вратот, работни блузи за жени, работни блузи за жени, црна блуза, туника со копчиња, женски врв од тантела.Материјал ребрестиот материјал е добар растеглив материјал, лесен и пријателски за кожата, дише и мека ткаенина која се грижи за вашата кожа.62" - - Должина : 62cm/24. Повод Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне