• Свеж
Глонме Копче Надолу Задебелена Јакна Дами Лабава Патувањеatsот Палта Закривен Полите Палто Греј XL

Глонме Копче Надолу Задебелена Јакна Дами Лабава Патувањеatsот Палта Закривен Полите Палто Греј XL

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебелена Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Јакна Тип На Шема : Еднобојна, Геометриска Боја : Зелена, Сива, Сина, Црна, Светло Сина, Армиска Зелена, Црвена, Розова Црвена, Виолетова, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Уникатен дизајн : затворање На Предните копчиња, два џебови, лабаво вклопување, ревер, долг ракав, мека и топла, цврста боја, еластични манжетни во пуфер стил.2. Оваа јакна е безвременски и идеален придружник во студените денови! Има висококвалитетни ткаенини, кои можат да ве заштитат од ветер или снег и да ја задржат топлината на телото, како и да испуштаат доверба и модерност. 3. Јакните можат да бидат стилизирани како што ви треба! Облечете го со симпатичен монохроматски изглед и патики за совршен викенд изглед.4. Прилика : Пуфер јакна совршена за секојдневно носење, работа, патување, пешачење, скијање, улица, одмор или какви било активности на отворено. Обложете го преку кој било врв со фармерки и чизми за зимски трендовски изглед.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Задебелен Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Палта За Жени, Задебелена Топла Јакна Долна Облека Со Ремен, Дами Обичен Лабавrenchот. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женското Секојдневно Палто За Јакна Има Ревер, Предни Копчиња, Мек И Удобен Материјал, Модна Цврста Боја и Геометриски, Два Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Задебелена Женска Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне