• Свеж
Stuple industries смели сини цветни ливчиња гроздобер сценарио за пеперутка графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Минди Сомерс

Stuple industries смели сини цветни ливчиња гроздобер сценарио за пеперутка графичка уметност бела врамена уметничка печатена

DEN 2035.52

Од стока
Во продавницата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во дебели 1,5 инчи дебели Рамка на дрва. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : растенија; Лист; Цвеќе; Цвет; Гераниум; Сликарство; Ливче; Хибискус ;. Дизајн од Минди Сомерс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне