• Свеж
Обуре Женски Блок Во Боја Дуксер Патент Со Долги Ракави Лабави Врвови За Пуловер

Обуре Женски Блок Во Боја Дуксер Патент Со Долги Ракави Лабави Врвови За Пуловер

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг! ! !. Тип На Производ : Врвови. Пол : Женски. Тип на шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Големина : S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XL,5 XL. Боја : Темносина,Розова,Сива,Сина,Бела,црвена Вино,Каки, небесно сина. Пакетот вклучува : . 1*Врвови. Забелешка : . 1 : Забелешка : ве Молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите. 2 : Сите големини Се Азиски големини, А не американски/Европски големини, ќе има 1-2 големини помали. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате се потполно исти со вистинските бои на производот. 4 : се препорачува рачно перење/машина во ладна вода. Не е суво чисто, не се суши, не белило. Женски Блузи И Маици. Женска Боја Блок Дуксер. Женски Патент Пуловер Врвови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне