• Свеж
LOMAKNOTI TERRACE TROPIC SEVELA 8 '10' Геометриски затворен простор на отворено килим сиво бело

LOMAKNOTI TERRACE TROPIC SEVELA 8 '10' Геометриски затворен простор на отворено килим сиво бело

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Современата уметност на овој килим за тренд во тренд комбинира апстрактна геометрија со едноставна софистицираност, создавајќи шик, привлечна основа за која било област од вашиот дом. Задебелени полу-кругови на различни позиции го евоцираат чувството на загатка што чека да се реши. Бидејќи овие парчиња се долготрајни, издржливи и лесни за чистење, можете да уживате да поминувате време во омилениот простор без страв од боење или избледување-дури и во најмногу сообраќајни или склони кон истурање на вашиот дом. Без разлика дали станува збор за зафатена област за јадење или тивок работен простор, можете да уживате во квалитетен изглед и чувство на ова парче за наредните години. Секоја килим е направена со употреба на најсовремени, компјутерски управувани разбои, а полипропиленските предива создаваат куп со низок профил што е отпорен на дамки и отпорен на избледени. Воодушевете се во модерна комбинација на богата боја, изненадувачка удобност и исклучителна издржливост што не одговара на вашиот дом и вашиот животен стил без напор. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советувате дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на машина за дожд направена со 100% полипропилен предиво . сива/бела геометриска шема што покрива 77,5 квадратни метри 0,28 во висина на купот. Овој производ е најдобро одговара за покриен двор. Користените влакна се природно отпорни на мувла и мувла, што го прави совршен за употреба на отворено; Како и да е, ве молиме, ве советуваме дека ќе апсорбира вода кога ќе биде изложена на дожд. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно или да се испрскаат со градинарско црево. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 7'10 "x 9'10". LOMAKNOTI INDOOR или OUTODOR килими се совршен начин да го стилизирате вашиот дом.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне