• Свеж
Shpwfbe Дуксери За Жени Жени Паѓаат Мода Копче Надолу Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Со Врвки Џебни Дуксери Женска Облека Розова XL

Shpwfbe Дуксери За Жени Жени Паѓаат Мода Копче Надолу Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Со Врвки Џебни Дуксери Женска Облека Розова

DEN 511.84

Од стока
Во продавницата

Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Декорација : Непакуваниот Пакет вклучува специфични ставки проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Совети : се препорачува да се мијат дуксери ова за жени со рака или машина. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Тип На Шема : Печатењепол : Женски Материјал : Тип На Полиестерпатер : Печатење3.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне