• Свеж
Нема граници на шорцеви на помлади

Нема граници на шорцеви на помлади

DEN 392.00

Од стока
Во продавницата

Совршено за да се занимавате или да работите надвор, овие шкари за нуркање без граници сигурно ќе ви бидат на дното оваа сезона. Фрлете ги со омилената мета и пар патики за трендовски, удобен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина : M. висока. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината; Струп за контрастни ленти. 90% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Шуба шорцеви за јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне