• Свеж
Лилгиј Женски Јога Спортски Елек Завиткани Гради Без Челичен Прстен Долна Облека,Беж, Зимски Фустани за

Лилгиј Женски Јога Спортски Елек Завиткани Гради Без Челичен Прстен Долна Облека,Беж, Зимски Фустани за

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Лилгиј Женски Нов Јога Спортски Елек Завиткани Гради Без Челичен Прстен Долна Облека,Беж, Рестартирајте во режим на удобност со Памучна Топка За Истегнување На Лилгиј. Природно мекиот памук обезбедува леснотија на дишење со допир на истегнување, додека двослојниот фронт дава удобна поддршка без жица. Врзаниот раб на вратот и раката на ремените во стилот на резервоарот додава издржливост. И потпирачот за еластично лого без нотка додава спортски повратен допир на овој стил на поддршка на светлината. Лилгиј Женски Памук Истегнување Лажичка Бралета. Поддршка со ниско влијание. Лажичка деколте и чаши без жица. Пуловер стил. 95% памук / 5% спандекс. Машинско перење и сушење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне