• Свеж
Justice Girls Jersey Bike Short, големини XS-XLP

Justice Girls Jersey Bike Short, големини XS-XLP

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Вашата модарија ќе сака како таа се чувствува во Jerseyидарс Девојки Jerseyерси велосипед кратко! Овој симпатичен велосипед краток има пријатна еластична лента за половината во супер мека маичка, што го олеснува носењето на сите нејзини секојдневни авантури. Со изборот на ефект на боја или сјајно лого за правда, овој симпатичен велосипед краток сигурно ќе додаде малку летна забава во нејзината секојдневна гардероба! Спарете го со нејзината славна правда за да изгледа како уникатно колку што е таа! Материјал : 57% памук, 37% полиестер, 6% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : тесно. Затворање : Стил на влечење. Подигнете ја големината М (10) има 7 "inseam. Џебови : страничен џеб на ногата. Карактеристики : Еластична лента за половината, сјајно лого на правдата на избрани бои, фабрикувана ребра.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне