• Свеж
Чудо на нација Девојки за одмор Божиќен фустан со големини на капилети со крзно 4- & плус

Чудо на нација Девојки за одмор Божиќен фустан со големини на капилети со крзно 4- & плус

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Таа ќе го сака овој празничен фустан и faux крзно од крзно од Wonder Nation. Гледајте како вртлог и вртење во оваа празнична облека! Чудо нација Прекрасна 2 парчиња празничен фустан од микадо фустан со фолија од чипка детали за луксузен факс -кабел за крзно за да се совпадне. . . 100% полиестер. Свртете се надвор. Машинско миење ладно, со слични бои, нежен циклус. Само не-хлор блач кога е потребно. Тргнете се суво на ниско ниво, отстранете веднаш. Не пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне