• Свеж
Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе 6 - Парче Пресек-ЕЕИ-5768-БЛК-ЗАПЧАНИК

Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе 6 - Парче Пресек-ЕЕИ-5768-БЛК-ЗАПЧАНИК

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Апелирам Канал Тафтувани Перформанси Кадифе 6 - Парче Пресек-ЕЕИ-5768-БЛК-COG Модерна жалба опкружува Conwire Канал Тафтувани Перформанси Кадифе Тапациран 6 - Парче Пресек Троседот. Луксузно мек, кадифен тапацир отпорен на дамки покрива густа подлога од пена и индивидуално завиткан систем за пружински серпентина за потпорен тросед за дневна соба што ќе стане место за одмор за семејството и пријателите. Вертикалното тафтување на каналот и суптилните француски цевки додаваат длабочина на овој дел инспириран од гроздобер, кој без напор станува фокусна точка во вашата дневна соба. Цврсто изграден од дрво и иверица, овој тросед има капачиња за стапала што не означуваат и може да се пофали со мат црна основа. Разноврсна и елегантна, оваа пресечна троседот е идеално прилагодена за различни стилови на декор во вашата дневна соба, салон или домашна канцеларија. Капацитет На Тежина на Секое Седиште : 331 фунти. Сетот Вклучува : . Еден-Апелирам Канал Тафтувана Левата Рака Стол. Еден-Апелирам Канал Тафтувана Десната Рака Стол. Дво-Апелирам Канал Тафтуван Стол Без Раце. Две-Апелирам Канал Тафтувани Отоманската Канал Тафтување Детали. Француски Цевки Акценти. Перформанси Кадифе Тапацир.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне