• Свеж
Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

DEN 799.20

Од стока
Во продавницата

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла низ целата површина; двокреветна хауба; џеб за торбичка; соодветен кабел за влечење; 1х1 ребрести манжетни и појас со спандекс; Безбедносниот Портокал е во согласност СО Анси-ИСЕА 107 Високи Стандарди За Видливост; Гилдан Менс 7,75 мл. Тешка Мешавина? 50/50 Хауба 3 Пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне