• Свеж
Мета Лов Дрвена Лажица Преживеан Маица Смешни Колеџ Хумор Кошула, Тегет, Големи

Мета Лов Дрвена Лажица Преживеан Маица Смешни Колеџ Хумор Кошула, Тегет, Големи

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : она што го носите е важно за вас и тоа веднаш им кажува нешто за вас на другите. Изразете се со оваа прекрасна маица. Инспирирајте, насмејте ги луѓето или испратете порака. Оваа маичка е одлична за секојдневна употреба, без разлика дали одите во продавница или на забава, сакате да одите на отворено или едноставно да останете дома, да гледате ТЕЛЕВИЗИЈА и да се разладите. Има удобно вклопување и пријатно чувство за тоа.ЗА МЕТА ХАНТ : ние сме Американска компанија, кои работат Во Warminster, НА ГОДИШНО ниво. Сите наши производи се печатени во САД. Ако нарачате токму сега, ќе ја испратиме во работен ден. Во Tee Hant имаме огромен асортиман на облека; новини кошули за мажи, жени и деца, графички маици ќе бидат одличен додаток на секоја гардероба. Можете да најдете дуксери, дуксери, блузи за резервоари, мускулни кошули и облека за секоја пригода : Роденден, Божиќ, Ден на Независноста, Денот На Свети Патрик, Денот на Таткото и Денот на Мајката, Синко Де Мајо, Ноќта на Вештерките или Велигден. Постојано ја следиме популарната култура и даваме се од себе за да ги одразиме актуелните трендови со воведување нови отпечатоци на нашите залихи. Ние користиме различни методи за создавање на нашите производи : пренос на топлина, печатење на екран и напредна технологија за печатење"директно на облека". Проверете ја нашата продавница-ќе можете да ја пронајдете вашата совршена маичка. ОДЛИЧНО ОДГОВАРА : оваа маичка со кратки ракави се чувствува одлично и одговара на големината. Кошулата на екипажот за мажи е совршен подарок. Маичката е одличен подарок за тато, сопругот, синот, момчето или дедото. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, блузи за резервоари, дуксери со качулка и многу повеќе. Можете да најдете нешто за секого во вашето семејство. Сите наши графички маици се испечатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим професионалци. Нашиот објект За печатење во Пенсилванија има некои од најдобрите опрема за печатење на екран И печатење Директно До Облека за да се обезбеди најдобар можен квалитет. Нашите маици се достапни во многу големини и бои. ПРЕКРАСНО ЧУВСТВО : нудиме маици кои се 100% АМЕРИКАНСКИ памук. Хедер Греј 90% АМЕРИКАНСКИ памук, 10% полиестер, Пепел Сива 99% АМЕРИКАНСКИ памук, 1% полиестер. Овие маици се модерно вклопување. Ние нудиме големини ДО 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. имаме многу машки кошули женски кошули, детски кошули, кратки ракави, долги ракави и дуксери, дуксери за избор, за целото семејство, вклучувајќи чичко, тетка или најдобар пријател. Карактеристики : врвна јака со двојна игла, залепен врат и раменици, ракав со двојна игла и долниот раб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне