• Свеж
Штрунгтен Летна Маица Со Кратки Ракави Машка Маица Лабава Секојдневна Дуксерка хавајска кошула за мажи

Штрунгтен Летна Маица Со Кратки Ракави Машка Маица Лабава Секојдневна Дуксерка хавајска кошула за мажи

DEN 271.20

Од стока
Во продавницата

Машка Маица Со Кратки Ракави Со Летна Качулка Лабава Секојдневна Дуксеркарактеристики : Модниот Дизајн На Машина За Перење Ве Прави Попривлечни.Машката Маица Е Лесна и Може Добро Да Се Совпадне со Шорцеви, Хеланки, Фармерки и Стебла за Пливање. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Пол : менокација : Слободно Време материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 парчиња машки top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100-106cm/39.37-41.73"43cm/16.93"23cm/9.06"68cm/26.77"M104-110cm/40.94-43.31"45cm/17.72"24cm/9.45"70cm/27.56"L108-114cm/42.52-44.88"47cm/18.50"25cm/9.84"72cm/28.35"XL114-120cm/44.88-47.24"49cm/19.29"26cm/10.24"74cm/29.13"2 XL120-126cm/47.24-49.61"51cm/20.08"27cm/10.63"76cm/29.92" Size : SBust : 100-106cm/39.37-41.73"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 104-110cm/40.94-43.31"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 108-114cm/42.52-44.88"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 114-120cm/44.88-47.24"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 74cm/29.13"Size : 2 XLBust : 120-126cm/47.24-49.61"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 76cm/29.92" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 100-106см/39,37-41,73" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 23см/9,06" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 104-110см/40,94-43,31" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 24см/9.45" Должина : 70см/27.56"големина : л биста : 108-114см/42.52-44.88" рамо : 47см/18.50" ракав : 25см/9.84" Должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 114-120см/44.88-47.24" Рамо : 49см/19.29" Машинско Перење Топол нежен циклус. Бои Одделно. Само Не-Хлор Белило Кога Е Потребно. Падне Сува Ниска. Отстранување На Влага Ве Одржува Ладни И Суви Цел Ден. Ткаенината е класична ребрести што е ултра истегнување, мека, лесна, удобна за вашата кожа. Овие кошули можете да ги измешате со шорцеви, тексас панталони или секојдневни панталони. Излезете или останете внатре, но изгледајте добро во секој случај со покачен стил на спортски стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне