• Свеж
Три Стог - Зошто Толку-Јуниори Тинејџерски Девојки Капа Ракав Кошула-Големи

Три Стог - Зошто Толку-Јуниори Тинејџерски Девојки Капа Ракав Кошула-Големи

DEN 230.24

Од стока
Во продавницата

Ова е јуниори / жени?с капа ракав проѕирна опремена Маица со трајна издржливост. Нашите маици се предизбрани со двојна игла јака, ракав и полите. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне