• Свеж
Модни Жени Дванаесет Соѕвездија Шарм Стаклена Купола Месечина Приврзок Ѓердан роденденски подароци за жени

Модни Жени Дванаесет Соѕвездија Шарм Стаклена Купола Месечина Приврзок Ѓердан роденденски подароци за жени

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Модни Жени Дванаесет . Соѕвездија Шарм Стакло Купола Месечината Приврзок Ѓердан. Функција : . Овен (3.21-4.19) : Роден на првиот ден од тие се толку . енергични што блескаат како топло сонце. Бик (4.20-5.20) : никој никогаш нема да ги вози, но . тие доброволно и лојално ќе следат лидер на кој му веруваат. Близнаци (5.21-6.20) : тие се млади засекогаш како живи . среќни деца на кои постојано им требаат нови интереси. Рак (6.21-7.22) : Родени во мазна месечина, тие . се ментално мешавина на цврстина и мекост. Лав (7.23-8.22) : не постои збор како сомнеж во нивните . речник. Тие се монарх меѓу луѓето како што лавот е крал на . ѕверови. Девица (8.23-9.22) : тие се обидуваат тешко да се постигне. совршено. Тие исто така сакаат да ве одведат до совршениот пат. Вага (9,23 - 10,22) : Со венера како владејачка планета, тие . се љубители на убави нешта, хармонии и мир. Шкорпија( 10.23-11.21) : Мистеријата е она со што тие покриваат. Но, кога ќе ги видите одоздола, тие се оние кои се осмелуваат да сакаат и мразат. Стрелец (11.22-12.21) : тие се љубопитни и . енергични патници со безграничен ентузијазам. Слободата е нивна најголема . богатство. Јарец (12.22-1.19) : како господар на самоконтрола и . лидерство, тие изгледаат ладни и далечни, но одговорни и практични. Водолија (1.20-2.18) : " бидете отворени за вистината, од што и да е . извор доаѓа." Цитиран Од Квекер, послушен од нив. Риби (2.19-3.20) : Од нив, ќе сфатите што . великодушноста, несебичноста и романтизмот се. Метал : висококвалитетна легура и стакло. Симбол за вашиот роденден, секоја од соѕвездијата се . значи различен роденден. Можеме со оваа дискреција да ви го разнесеме роденденот . соѕвездие најде. И со цел да се заштити оваа ставка, и ние ќе го спакуваме секој . предмет со мека кадифена торба за подароци. Подобра услуга и подолга гаранција : А . ден онлајн услуги на клиентите и 90 дена гаранција. Содржина На Пакетот : . 1x Приврзок Ѓердани( премиум услуга) : 24 часа онлајн брз одговор. Слободно контактирајте ме ако имате какви било прашања, стандардна испорака : 7-12 дена, брза испорака 3-5 дена( повисока цена), ви благодариме што дојдовте, имајте убав ден! среќен шопинг. ѓердани за жени ѓердан роденденски подароци за жени златен ѓердан за жени тинејџерки трендовски работи златен синџир за мажи подароци за мама вкрстен ѓердан за жени златен накит за жени кристален ѓердан чокер ѓердан за жени ѓердани за тинејџерки слоевити ѓердани за жени сребрен синџир 50-ти роденденски подароци за жени чокер златен синџир за жени. јака пара мујерес јака регалос де кумплеањос пара мујерес јака де оро пара мујерес адолесценти нињас козас де мода кадена де оро пара хомбрес регалос пара мама јака крузадо пара мујерес џојас де оро пара мујерес јака де кристал гаргантила јаки пара мујерес јаки пара нињас адолесценти јаки ен капас пара мујерес кадена де плата 5ерлина 50 кумплеањос регалос пара мујер гаргантила кадена де оро пара мујер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне