• Свеж
Бајка II, врамена платна wallидна уметност од Пи Криејтив

Бајка II, врамена платна wallидна уметност од Пи Криејтив

DEN 638.40

Од стока
Во продавницата

"Користејќи ги најдобрите материјали, нашите занаетчии за кадрирање ќе го создадат вашето парче од нула откако ќе ја поставите вашата нарачка. Пристигнува подготвени да се обесувате со целиот неопходен хардвер. Печати; Тип на производ : врамено платно; врамено во природно; пристигнува подготвено за брза, едноставна инсталација на големина на големина : 10 x 10 "Тип на хартија : Истепено печатење на платно. Тип на производ : врамено платно. Врамен во природно. Пристигнува подготвена за брза, едноставна инсталација на големина на големина : 10 x 10.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне