• Свеж
Чудо Нација Девојки 4 - & Плус Кабел Копчето Надолу Долг Ракав Кардиган

Чудо Нација Девојки 4 - & Плус Кабел Копчето Надолу Долг Ракав Кардиган

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Вашата девојка ќе го сака Ова Чудо нација кабел плете кардиган џемпер! Чудо Нација Девојки Кабел Плете Кардиган Големини 4-18 8% Полиестер; 5% Најлон. Инструкции За Нега на ткаенина : Ладно Миење Во Машина Со Слична Боја, не избелувајте, Исушете Го Ниско, ладно железо доколку е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне