• Свеж
Трговска марка ликовна уметност есенски бои II платно уметност од Сју Шлабах

Трговска марка ликовна уметност есенски бои II платно уметност од Сју Шлабах

DEN 2601.60

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без висина за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „есенски бои II“ платно уметност од Сју Шлабах : Уметник : Сју Шлабах. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне