• Свеж
Кингхаи Мастило Пенкало Лесно Чистење Пишување Светла Боја Студентски Подарок Стакло Пенкало За Дома

Кингхаи Мастило Пенкало Лесно Чистење Пишување Светла Боја Студентски Подарок Стакло Пенкало За Дома

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Опис : ова пенкало е совршено уметничко дело со елегантен ретро дизајн вграден во цвеќиња.Ова пенкало може да се користи не само за пишување себеси, туку и како подарок за вашите пријатели.Ова стаклено пенкало е направено од стакло.Ова пенкало е 19 во должина, 2 во ширина и 2 во height.It е совршена алатка за вежбање калиграфија, пишување или потпишување.Име на предметот : Стаклен Пенматеријал : Стаклокарактеристики : Елегантен, Транспарентен, Мазен Виткање Детали За Големина : Големина : 19сантиметар х 2сантиметар х 2сантиметар/7.48 "х 0.79" х 0.79 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Стаклено Пенкало(Вклучувајќи Мастило од 5 милилитри) Ова пенкало е совршено уметничко дело со елегантен ретро дизајн вграден во цвеќиња. Ова пенкало може да се користи не само за пишување себеси, туку и како подарок за вашите пријатели. Ова стаклено пенкало е направено од стакло. Ова пенкало е 19 во должина, 2 во ширина и 2 во висина. Тоа е совршена алатка за вежбање калиграфија, пишување или потпишување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне