• Свеж
Сет за печатени листови со микрофибер на пацифичкиот брег - ГЕО за решетки

Сет за печатени листови со микрофибер на пацифичкиот брег - ГЕО за решетки

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Додадете цртичка софистициран стил во вашиот дом со овој прекрасен сет на листови. Овој сет на микрофибер обезбедува мека и луксузна ноќ, додека брилијантните обрасци на бела позадина ќе додадат играчка за вашиот декор. Секој сет вклучува 1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 перници, освен близнакот доаѓа со 1 перница. Близнак : Опремена : 39 инчи широк x 75 инчи долг со џеб од 14 инчи, рамен : долг 66 инчи широк x 96 инчи, перница : 20 инчи широк x 30 инчи. Целосно : Опремено : 54 инчи широк x 75 инчи долг со џеб од 14 инчи, рамен : долг 81 инчи широк x 96 инчи долг, перница : 20 инчи широк x 30 инчи. Кралица : Опремена : 60 ​​инчи ширина x 80 инчи долга со џеб од 14 инчи, рамен : 90 инчи широк x 102 инчи долг, перница : 20 инчи широк x 30 инчи долг, крал : опремени : 78 инчи широк x 80 инчи долг со џеб од 14 инчи, рамен : 106 инчи широк x 102 инчи долг, перница : 20 инчи широк x 40 инчи долг. Кал Кинг : Опремена : 72 инчи широк x 84 инчи долг со џеб од 14 инчи, рамен : 106 инчи широк x 102 инчи долг, перница : 20 инчи широк x 40 инчи. Прекрасен сет за отпечатоци, четкани влакна, микрофибер со лесна нега, машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне