• Свеж
Атлетски работи маица со кратки ракави за мажи со активна јадро, големина S-3XL

Атлетски работи маица со кратки ракави за мажи со активна јадро, големина S-3XL

DEN 399.68

Од стока
Во продавницата

Изведете во најдоброто и останете остри додека сте во движење со оваа маица со кратки ракави со активна јадро од атлетски дела. Направено со 100% полиестер. Оваа ткаенина има технологија за влага за влага, ве одржува свежа дури и за време на најинтензивните вежби. Дополнителни карактеристики како што се рефлексивната лента од задниот дел, а логото на Driworks од дното десно не само што му даваат посебен акцент, туку ве одржува безбедни кога ќе излезете во услови на слаба светлина. Оваа кошула со кратки ракави со активна јадро од Атлетски дела е одличен начин да ја надминете вашата игра со најразлични основни и модни бои. Атлетик работи маица со кратки ракави за мажи, со големина S-3 XL : Само преку Интернет. 100% полиестер. Ткаенина за дишење. Дри-работи влага. Краток ракав. Вратот на екипажот. Активно вклопување. Рефлексивно лого и лента за задно. Достапно во опции од 2pk. Машина за перење. Кликнете овде за пакет со 2 пакувања. . Атлетик работи маица со кратки ракави за машко јадро, големина S-3 XL. Атлетски дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне