• Свеж
Континентален сон од Вејтон, 0,75 Вертикални душеци поддржуваат дрвени летви, полни XL

Континентален сон од Вејтон, 0,75 Вертикални душеци поддржуваат дрвени летви, полни XL

DEN 2175.84

Од стока
Во продавницата

Стандардните дрвени летви обезбедуваат одлична основа за површинска основа за сите платформи, бухти и дневни плочи. Додава поддршка на кој било тип на душек и ќе го задржи душекот да остане во добра форма, со што ќе се продолжи животот на вашиот душек, дрвените лекови направени од црно смрека дрво се поврзани за да се спречи движење за време на употребата и тие без напор го прошируваат животниот век на вашиот душек и спречуваат да го искористат ќе даде цврста поддршка на дното за душекот, овие можат да се избегнат со употреба на лекови со употреба креветот за лифт без додавање на многу висина на овие лепчиња е доволно силна за да се користат директно на рамката за кревет наместо пролет на кутијата. Ве молиме измерете пред да нарачате : Овие леќи одговараат на стандардната големина на креветот. Ве молиме измерете за да бидете сигурни дека ова ќе одговара на ширината на вашиот кревет. Центарска поддршка : На летви им е потребна централна поддршка за целосна, кралица, крал и големина на калинг. Ја елиминира потребата за поврзани извори : Креветите за кревети се поврзани за лесна инсталација. Одлична замена : за скршени или оштетени лекови за кревет. Не е потребно склопување : само извадете го од пакувањето и ставете го на место/ идеално за кревети за платформа, кревети за кревети и дневни плочи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне