• Свеж
од страна на компанијата за подигање на портланд, женски Ева Спорт Сандал

од страна на компанијата за подигање на портланд, женски Ева Спорт Сандал

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Овој класичен изглед добива ажурирање со новата Сандал на компанијата „Портланд“ на компанијата „Портланд“ на компанијата „Портланд“. Новите забавни отпечатоци ќе донесат поп на која било облека. Велкро ленти. Лесен дното на Ева. Печатење на модни напред.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне