• Свеж
имунтек ЛЕД Биро Светилка, Ноќна Маса ЗА Кревет ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло Со Безжичен Полнач и Часовник Затемнета Ноќна Ламба За Читање Одлични Роденденски Подар?

имунтек ЛЕД Биро Светилка, Ноќна Маса ЗА Кревет ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло Со Безжичен Полнач и Часовник Затемнета Ноќна Ламба

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Минималистичкиот дизајн и затемнетата светлина ја прават оваа светилка за сензор за допир совршен избор за секој што сака да чита или да работи во кревет. Нема повеќе гужва наоколу во мракот за да го пронајдете малиот прекинувач, само посегнете за да ја допрете рамката за да ја промените осветленоста, температурата на бојата или да ја вклучите или исклучите. Во него се сместени и безжична станица за полнење и дигитален часовник, што го прави удобен додаток за ноќна маса. 3 Во 1 Допир Табела Светилка : ЛЕД Биро Светилка, Дигитален Часовник, Безжичен Полнач се интегрирани во дизајнот.Можете да ја користите оваа мултифункционална ламба покрај креветот додека работите, студирате и спиете, тоа е убав будилник покрај креветот и безжична станица за полнење. Дигитален Часовник : дизајнот на дигиталниот часовник ви овозможува да проверувате време кога сакате за време на работа, читање и учење. Можете исто така да ја прилагодите осветленоста на задното осветлување на часовникот според вашите сопствени навики. Пријателски за очи : изворот на светлина без Треперење обезбедува визуелна удобност додека читате ноќе, идеален за канцеларија, студентски дом, читална, дневна соба, спална соба и кревет. Безжично Полнење и USB Порта За Полнење : оваа ноќна столна ламба се удвојува како приклучок за безжично полнење, како и извор на светлина, ефикасно намалувајќи го нередот на работната површина и сведувајќи го кабелот на минимум.10w безжично брзо полнење во голема мера заштедува време на полнење и е погодно за i Phone 13/13 mini/13 Pro/13 Pro Max/i Phone 12/12 mini/12 Pro Max/11/11 Pro Max/XS MAX/XR/XS/X/8/8 Плус И Samsung Galaxy S20/S10 плус и сл. Покрај тоа, дополнителната порта ЗА полнење 5 V 1А го прави компатибилен со повеќе уреди. Светилка За Сензор За Допир Со затемнување : Дојдете со чувствителен сензор за допир и затемнувач, нашата контролна светилка на допир нуди многу подарежлива цел отколку мал прекинувач за вклучување. Само допрете каде било на алуминиумската рамка за да го промените режимот на светлина (бела светлина–природна светлина-топло светло)или долго притиснете ја алуминиумската рамка за да ја прилагодите осветленоста без чекор. Спецификации : Тип На Производ : Светилка За Маса : Бела + Дрвен Материјал : Дрво + Алуминиумски Влез : 9 V 2аутпут : 5 V 1апоќ : 10 прозрачен Флукс : 2701lmcolor Температура : 3000 K-4500 K-6000 K . Пакетот вклучува : 1x Табела Lamp1x USB Кабел За Полнење1x Упатство За употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне