• Свеж
Стерлинг Сребрена Полиран Родиум-Плоча Плоштад Прстен

Стерлинг Сребрена Полиран Родиум-Плоча Плоштад Прстен

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Современ геометриски стил! Оваа квадратна лента од 2,25 мм, изработена од сребро, има полирана завршница обложена со родиум, мазни рабови со меки заоблени агли и отворени филигрански страни. Гарантирано совршено ќе се вклопи заедно со сите прстени за Изрази што се Мешаат и се совпаѓаат. Изрази Што Се редат Сребрено Полиран Квадратен Прстен Од Родиум-Плоча : Полиран финишродиум обложен за да се спречи оцрнетиот квадрат изработен во Изрази што можат да се складираат во повеќе големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне