• Свеж
Дајко Бп Индустриски В-Појас

Дајко Бп Индустриски В-Појас

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Дејко е лидер во индустријата во индустриски завиткани обликувани v-појаси. Овој појас, изграден со двојна ткаенина, се справува со најсложените индустриски апликации до 8.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Капакот со двојна ткаенина нуди екстремна флексибилност што му овозможува да работи на помали макари. Покрај тоа, изградбата на ткаенината за покривање, исто така, обезбедува одлична отпорност на масло, топлина и временски услови. Индустрискиот V-Појас Dayco обезбедува сигурни перформанси во исклучително широк спектар на апликации за коњски сили и ВРТЕЖИ во МИНУТА. Dayco BP136 Индустриски V-Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне