• Свеж
Вертико Женски В-Спа Туш Сандала

Вертико Женски В-Спа Туш Сандала

DEN 298.72

Од стока
Во продавницата

Изградена имајќи го предвид светскиот патник, Сандалата За Туширање Вертико В-Спа е направена да биде лесен, брз придружник за патување за сушење за употреба во хотелски тушеви и други јавни куќи за капење. В-Бањата е отпорна на лизгање. Не е многу полошо од масна шкафче соба подови. Се додека имате Пар В-Спа тогаш тоа нема да биде грижа. Задолжително е и за тушеви, базени и соблекувални. Кој сака да шета во влажни чевли подолго отколку што треба? Ако го сторите тоа, тогаш овие чевли не се за вас. Овие сандали брзо се сушат. Тие не се за пискливиот флип флоп кој шета низ водниот парк. Користењето на нашите сандали може да помогне да се намалат шансите за : , Рингворм, Спортисти Нога, Тинеа, Други Туш Габи. Ако не го носи името На Вертико, тоа не е исклучителен производ На Вертико. Брзо Сушење; Отпорен На Лизгање; Заштитен; Достапен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне