• Свеж
Домашно Милениче Life ® Мачка Лазе Вшмукување Вшмукување Со Двојно Ниво Маче Безделник

Домашно Милениче Life ® Мачка Лазе Вшмукување Вшмукување Со Двојно Ниво Маче Безделник

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Домашно Милениче Life ® "Cat Laze" Вшмукување Вшмукување Со Двојно Ниво Маче Безделник е лесна за инсталирање двослојна Лежалка со вградена дупка за качување која е дизајнирана да вшмукува право на стаклен ѕид или тврда површина. Карактеристики големи вшмукувачки чаши од индустриско одделение поврзани со цврста метална рамка платформа која е дополнително поврзана со најлонски ремени со појас кои се дизајнирани да издржат исклучителен капацитет на тежина способен да носи над 75 Килограми. Секој слој е составен од перница зашиена платформа слична НА ПЕНА ЕВА, која е удобна и лесна за спојот. Лесно се склопува или расклопува за неколку секунди со размавта за вшмукување за отстранување за лесно отстранување. Лесен и Склоплив го прави одличен за патување! Исто така, прави одличен заштеда на простор на подот. Достапно во Повеќе Бои. . ДИМЕНЗИИ НА ГОЛЕМИНА : (ИНЧИ) L x w x H. 22.8 X 13.4 X 27.5 Мачката Лазе има Лавиринт За Лежење Мачки Со Двојна Палуба и Лежалка што вшмукува на ѕидот и заштедува простор на подот. Се одликува со дупка за качување На Секундарно ниво и за растечки и за опаѓачки. Карактеристики Лесни И Издржливи Метални Шипки кои се прицврстуваат на 6 Тешки Вшмукувачки Чаши и Издржливи Најлонски Ремени за врвна поддршка и стабилност. Надворешната Обвивка е составена од Издржлив И Мек Материјал ЕВА со амортизирани шевови за удобност додека се одмарате. Достапно во Повеќе Бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне