• Свеж
Принкси Голема Корпа За Перење Алишта, Самостојна Пречка За Перење Алишта, Валкана Корпа За Складирање Облека Живот Организирајте Валкана Облека Кошница За Склади

Принкси Голема Корпа За Перење Алишта, Самостојна Пречка За Перење Алишта, Валкана Корпа За Складирање Облека Живот Организирајте

DEN 285.76

Од стока
Во продавницата

Валкана Облека Кошница За Складирање Живот Организирајте Валкана Облека Кошница За Складирање Преклопна Корпа За Перење Карактеристика : Материјал : Оксфорд Боја : зелена Големина На Производот : 40х40х50см/15, 74х15, 74х19, 68ин големина на Пакување : 40х40х1см/15, 74х15, 74х0, 39иннет тежина : 280гр/0,61 лбгрос тежина : 280гр/0,61 Килограми Опис : + Склопувачки Дизајн● : Корпата За Перење Може Лесно Да се Преклопи За Да Заштеди Простор Кога не Се Користи, Идеална За студентски домови, кампери, апартмани, хотелска употреба, расадници за бебиња и помошна просторија. ●Широко Користена Q : корпата за перење има голем капацитет. Облека, постелнина и играчки во четири сезони може да се чуваат. Зафаќа мал простор и може ефикасно да се користи заштеда на простор. ●Преклопен Дизајн што можете да го преклопите кога не ви треба. ●Лесен за употреба ● попречувачот за перење усвои склопувачки дизајн, опремен со рачки . Тој е лесен и пренослив за користење, складирање и удобно движење. ●Материјал} : овој производ е оксфорд надвор, јп водоотпорен слој внатре, исто така опремен со две рачки, издржлив. Содржина на пакетот : 1евиз кошница за Складирање зборови : Добредојдовте во продавницата на Принкси! Наша цел е да им обезбедиме на потрошувачите артикли со низок квалитет на цените И колку повеќе купувате, толку повеќе пари заштедувате ЗАБЕЛЕШКА : Сите артикли се по цени за царинење. ●Висок квалитет и професионален q : Преку примена на висококвалитетни производи, ви помагаат да ја промените домашната и работната средина одразуваат удобен, едноставен, врвен животен концепт. Со цел да ве натераме да ја доживеете практичноста на паметниот дом, ние го следиме совршенството насекаде, преку јасни детали, ви донесуваме ново искуство. Нашите производи се едноставни и паметни. Уште повеќе, можете да го дефинирате според вашите сопствени животни навики. Сето ова ја прави радоста да се протега бесконечно. Материјал со врвен квалитет, издржлив, цврст, отпорен на временски услови, отпорен на избледување и направен да трае. Лесно е за инсталирање и не ви требаат други алатки, само следете ги упатствата. Одличен Подарок : идеален подарок за Вљубените, Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Денот На Жената, Денот На Мајките, денот На Татковците итн.Подарок за Алатка За Љубовник,божиќни подароци За Семејство, Паметна Електроника,Паметен Дом за Семејни Божиќни подароци. Ве молиме дозволете 1-2см за грешка во мерењето. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да конкурирате. Бојата може да има различен дисплеј, ве молиме разберете. Е-маил * добар производ вреди да се има, ве молиме однесете го дома! Лесен За Ракување Безбеден И Еколошки, Уникатен дизајн, Не следете го трендот, што го прави корисен и модерен, Убав и практичен дарежлив, удобен и издржлив, безбеден и сигурен, ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне, Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство, Изработено од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, не иритирачки. Со цел да ја заштитиме вашата приватност, ќе ве контактираме само преку платформата Вол-Март. Кога има проблем со нарачката, ве молиме обрнете внимание на проверката. Можете да не контактирате ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ и услуга, и ние ќе се потрудиме да одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа. ние ќе ви понудиме најдобро решение за да бидете задоволни. - Ние сме посветени да обезбедиме производ со висок квалитет. Можете исто така да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне