• Свеж
Прекинувач За Трепкач

Прекинувач За Трепкач

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Мултифункционален Прекинувач Прекинувач За Трепкачи Дополнителни Функции Боја : Црна. Волти : 12. Одговара Изберете : 2008-2019 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500 2008-2019 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 2008-2019 ГМЦ САВАНА 2008-2014 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г1500 2011-2016 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г4500 8 Цил 6,6 Л 2017,2019 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС г4500 8 цил 6 л и повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток За Вклопување за Да Проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне