• Свеж
Aria Nightgown со џебови

Aria Nightgown со џебови

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Со слатки детали што зборуваат за грижа и удобност во меки и смирувачки ткаенини, традиционалниот ракав за треперење на вратот на Арија е стил што сигурно сакате да го задржите во близина. Оваа наметка, во зависност од вашиот избор за печатење, е направена во 100% BCI памук или 60% BCI памук 40% полиестерски дрес. Одликувајќи се со стил на пуловер со тркалезно деколте со детали за зачувување и затворање на шест копчиња. Додадените џебови од страничен цвест се практични, како и стилски. Нагласена со деликатни детали за чипка, оваа наметка е сигурна дека ќе ја воздигне вашата колекција за облека за спиење. Тивко како приспивна, едноставна како песна. Не треба да се пее од некој друг, ако е твое, тоа е арија материјал : 100% дрес на памук БЦИ со завршна обработка на миење на ензими. Грижа : Машинско миење ладно. Округот на потеклото : Виетнам. Должина : 40 ”. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Повлечете се со 6 плакети со копчиња. Ockебови : 2 странични џебови од цвест. Карактеристики : Детали за чипка на деколте, детали за зачувување, џебови од страничен цвест, ракави за треперење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне