• Свеж
Ракавици За Миење автомобили, Микрофибер Шенил Корално Руно Двострани Ракавици За Миење Автомобили-Големи Димензии И Мали Димензии, Сини И Зелени

Ракавици За Миење автомобили, Микрофибер Шенил Корално Руно Двострани Ракавици За Миење Автомобили-Големи Димензии И Мали Димензии,

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

® Висок Квалитет Е Изработен Од Премиум двострана висококвалитетна шенила, Издржлива двојно зашиена еластична манжетна. удобно и добро ракување.€ Екстра Големи q 11 x 8 x 3 Инчи Големи димензии и Висока дебелина. Една големина одговара на сите.® Без гребнатини, Премиум Микрофибер Од Шенил, без влакненца обезбедуваат завршница без вртење.● Супер абсорбента ● Максимална апсорпција на вода со сапуница, може ефикасно да ги контролира честичките прашина во шупливите влакна и отстранување на нечистотијата. Машина за перење, еднократно.€Повеќенаменски Тоа би било совршен асистент за миење, восок, прашина и полирање на вашите возила и домови, употреба на влажни или суви, како што се автомобил, прозорец, ретровизори, мебел и стакло итн. Оваа ракавица за перење е премиум двостран микрофибер од шенил.Професионален Квалитет! Нема да ви останат влакненца, гребнатини или вртења!Безбедна И Удобна Манжетна!Супер дебели, ултра абсорбента микрофибер насоки!Користете го суво на прашина и влажно за миење!!Користете го на Вашиот Автомобил, Камион, Мотоцикл, ТЕРЕНЕЦ, Р. в. или Брод!Одлично функционира и во куќата! Користете го на која било површина!. Боја : сина и зелена материјал : висококвалитетна микрофиберзиза на шенил : 11 х 8 х 3 Инчи (мала грешка измерена со рака)список За Пакување : 2 * ракавица за миење (сина и зелена).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне