• Свеж
Пуавкоер Женски Дневен Летен Принт О Вратот Резервоарот Блузи Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави Обични Лабави Маици Женски врвови Црни

Пуавкоер Женски Дневен Летен Принт О Вратот Резервоарот Блузи Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави Обични Лабави Маици Женски

DEN 175.68

Од стока
Во продавницата

Сезона : Сите. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1pc Жените Топ Големина на табелата : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 41.5 см/16.34" Ракав : 18см/7.09" Должина : 66см/25.98"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 18,5 См/7,28" ДОЛЖИНА : 68см/26,77"големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 108см/42,52" рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 19см/7,48" Должина : 70см/27,56"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Биста : 114см/44.88" РАМО : 46см/18.11" ракав : 19.5 см/7.68" должина : 72см/28.35"големина : ххл Големина на сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 БИСТА : 120см/47.24" Рамо : 47.5 см/18.70" Ракав : 20см/7.87" Должина : 74см/29.13" € Прилики Тоа Може Да Се носи со обични панталони или со фармерки. ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. Questrates Дека Висок Врат, Без Ракави, Широка Лабава Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Цврста Боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне