• Свеж
Машки Долги Ракави Со Патент До Јакна Со Качулка Со Средна Должина Контрастна Боја Удобна Пролетна И Есенска Тенка Јакна Отпорна На Ветер

Машки Долги Ракави Со Патент До Јакна Со Качулка Со Средна Должина Контрастна Боја Удобна Пролетна И Есенска Тенка Јакна Отпорна

DEN 782.24

Од стока
Во продавницата

Ироинид Машки Долги Ракави Со Патент Со Качулка Со Средна Должина Контрастна Боја Удобна Пролетна И Есенска Тенка Јакна Отпорна На Ветер Карактеристики : 1. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење.2. Изгледа кул за носење и има нов изглед.3. Модерен дизајн може да ве направи повеќе симпатична и енергична.4. Ткаенината е водоотпорна и ветроупорна, оваа јакна може да направи да изгледате поенергично. !Информации за производот : Сезона : лето : Менокација : Дневно,Партиматеријал : полиестерски влакна стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Тип на шема Со долги ракави : цврста колорка : ревер : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Големина На машко палто : Големина На С : Мал Бут : 68 см/26,77" колк : 110см/43,31" Должина : 72см/28,35" Преден Пораст : 29см/11,42" преден пораст : 42см/16,54" големина : м големина : Среден Бут : 74см/29,13" колк : 118см/46,46" Должина : 74см/29,13" Преден Пораст : 31см/12,20" преден пораст : 44см/17.32" Големина : Л Големина : Голем Бут : 80см/31.50" Колк : 126см/49.61" должина : 76см/29.92" преден пораст : 33см/12.99" преден пораст : 46см/18.11" големина : Х-Голем Бут : 84см/33.07" Колк : 134см/52.76" должина : 77см/30.31" Преден Пораст : 34см/13.39" преден пораст : 47см/18.50" Големина : Ххл големина : хх-Голем бут : 88см/34.65" Колк : 142см/55.91" Должина : 78см/30.71" Преден Пораст : 35см/13.78" Преден Пораст : 48см/18.90". Добро изработена и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме, да имате добро време за купување. Испорачано во рок од два дена по купувањето, испорачано во рок од 8-14 дена, може да се испорача однапред. тешка јакна. спакуван ветробран. половина патент. мантили за мажи. лесна јакна за дожд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне