• Свеж
Мултимоно Момче Костими За Капење Стебла, Деца Еластична Половината Ајкула Геометрија Шема Печатени Плажа Носат Шорцеви Гаќи

Мултимоно Момче Костими За Капење Стебла, Деца Еластична Половината Ајкула Геометрија Шема Печатени Плажа Носат Шорцеви Гаќи

DEN 527.84

Од стока
Во продавницата

Момче Костими За Капење Стебла, Деца Еластична Половината Ајкула / Геометрија Шема Печатени Плажа Носат Шорцеви Гаќи. Големина (см) : tttttt. 80 Tshors Должина : t22пресврт : t36t Age : t6 - 12 Месеци. 90 Tshorts Должина : t23, 5пресврт : t38t Age : t12 - 18 Месеци. 100 Tshorts Должина : t25пресврт : t40таге : t18 - 24 Месеци. 110 Tshorts Должина : t26. 5пресврт : t42t Age : t2-3 Години. 120 Tshorts Должина : t28пресврт : t44t Age : t3-4 Години. 130 Tshorts Должина : t29, 5пресврт : t46t Age : t4-5 Години. Големина (инч) : tttttt. 80 Tshors Должина : t8. 66 пресврт : t14. 17 таг : t6 - 12 Месеци. 90 Tshorts Должина : t9. 25 пресврт : t14. 96 таг : t12 - 18 Месеци. 100 Tshorts Должина : t9, 84 пресврт : t15, 75 t Age : t18 - 24 Месеци. 110 Tshorts Должина : t10, 43 пресврт : t16, 54 t Age : t2-3 Години. 120 Tshorts Должина : t11.02 пресврт : t17. 32 t Age : t3-4 Години. 130 Tshorts Должина : t11, 61 пресврт : t18, 11 t Age : t4-5 Години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Сина . Шема : Ајкула / Геометрија . Пол : Момче . Стил : Слободно Време / Фестивал. Тип На Ставка : Костими За Капење . Дебелина : Стандард. Содржина На Пакетот : . 1 * Момче Ковчези За Пливање. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : костимот за капење е изработен од полиестер. Мазна ткаенина погодна за кожата, костимите за капење се многу еластични. Лесен за чистење и не е лесен за бледнеење. Дизајн : шема На Ајкула / геометрија со дизајн на врвка на еластичниот струк. Издржлива, растеглива ткаенина која ќе му трае на вашето дете многу лета. Долгогодишно Носење : детскиот костим за капење има дебел и удобен појас, кој нема да се деформира поради долгото носење. Големина : имаме вкупно шест големини за момчиња на возраст од 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години. Содржина на пакетот : 1 * Момче ковчези за пливање . Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне