• Свеж
Наби Мат Долготраен Сјај За Усни, Пинкл

Наби Мат Долготраен Сјај За Усни, Пинкл

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Оваа формула за долго носење продолжува како висока пигментирана течност и се суши до рамна мат завршница.Остава усни обоени во прекрасно кадифено совршенство што трае и последнонет ст. 0,32 Мл / 9г Наби Мат Долготраен Сјај За Усни : Нов дизајн со висококвалитетен материјал. Различни бои за да одговараат на секој стил и пригода. Висок интензитет и долготраен. За отстранување користете средство за отстранување шминка на база на масло.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне