• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Ноќен лет 1 платно уметност од oshош Биер, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност Ноќен лет 1 платно уметност од oshош Биер, златна украсна рамка

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Ноќен лет 1“ платно уметност од oshош Биер, злато украсена рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне