• Свеж
Одржлива бомба -јакна за жени CYN & LUCA со Шерпа трим

Одржлива бомба -јакна за жени CYN & LUCA со Шерпа трим

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Ултра пријатна одржлива исечена јакна од пуфери што ги покажува вашите омилени фармерки. Овој бомбардер е завршен со детали за трим на крзно и одржлива изолација на полнење за супериорна топлина. Плетете манжетни за бура од бура. Плетете трим лента за полите. 24 "Централна должина на задниот дел : Средна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне