• Свеж
Sumbell Industries Fluffy Alpaca Забава виолетова глам очила за сонце портрет сликарство црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн од ennенифер Редстријк

Sumbell Industries Fluffy Alpaca Забава виолетова глам очила за сонце портрет сликарство црна врамена уметност wallидна уметност,

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : очила за сонце; Животно; Цицач, алпака, фарма животно. Дизајн од ennенифер Редстријк.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне