• Свеж
Правоаголник на фиоката на плута, внатре, плута

Правоаголник на фиоката на плута, внатре, плута

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Од појадок во кревет до коктели на терасата што служи оброци, пијалоци и закуски никогаш не биле повеќе стилски, благодарение на оваа висококвалитетна лента за плута. Направено од Корк, која е позната по својата убавина и одржливост, послужавникот додава допир на елеганција во секоја пригода, додека е прекрасно непропустлива и еластична. Шик детали го прават удобно да се држат и лесни за носење од соба во соба, горе или во градината. Гледа дома во кој било домашен амбиент и совршено ги надополнува производителите на кафе на Bodum, чајните преси, прибор за јадење и други предмети. Мулти -намена - без разлика дали е за декорација, книги или да служи пијалоци, оваа прекрасна послужавник е сигурен дека ќе ги разгледа сите што ги погледнаа очите на тоа . уникатен и модерен дизајн - привлекувајќи се додека останувате функционална единица во домаќинството или за настани . вечера во едноставност со оваа природна и уникатно дизајнирана лента за плута направена во 100% вистинска плута од Португалија ,. Бодум 11856-109 фиока, голема. Од марката : Бодум.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне