• Свеж
Кристално Лесна Течна Бери Сангрија Природно Ароматизирана Мешавина За Пијалоци, 1. флеш Оз Шише

Кристално Лесна Течна Бери Сангрија Природно Ароматизирана Мешавина За Пијалоци, 1. флеш Оз Шише

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Кристално Лесна Течност Природно Ароматизирана Мешавина Од Пијалоци Од Бобинки Сангрија е вкусно овошен пијалок за да се чувствувате освежени дома или во движење. Концентратот од овошен пијалок од бобинки лесно се вклопува со вода за да можете веднаш да го размрдате денот со вкусен пијалок без калории со вкус на бобинки. Кристално Лесен течен пијалок мешавина има нула калории и нула грама шеќер. Компактното шише за стискање со течност од 1,62 унца лесно се вклопува во вашата торба, џеб или автомобил, за да можете да уживате во одличниот вкус на Кристална Светлина во секое време, насекаде! За да се подготвите, едноставно исцедете неколку капки во вода, промешајте и уживајте! Целиот вкус и без калории, токму онака како што ви се допаѓа. Едно шише Со Кристална Лесна Течност Од 1,62 фл Оз Природно Ароматизирана Мешавина Од Пијалоци Од Бобинки Сангрија. Кристално Лесна Течност Природно Ароматизирана Мешавина Од Пијалоци Од Бобинки Сангрија е освежувачка, вкусна опција за пијалок. Содржи природен вкус за смел вкус на бобинки со нула шеќер. Нула калории и нула шеќер, така што ќе можете да освежите без вина. Исцедете го течниот пијалок без шеќер измешајте во вода и промешајте за да создадете веднаш овошен пијалок. Доаѓа во компактно шише за стискање за преносливост и лесно мешање. Содржи 24 порции овошен пијалок без шеќер концентрат по шише.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне