• Свеж
Без граници за вртење на јуниорска боја, печатење со високи половини за пливање со високи половини

Без граници за вртење на јуниорска боја, печатење со високи половини за пливање со високи половини

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Удрете ја најблиската плажа или базен без никакви граници за печатење во боја на граници! Меката и затегната ткаенина обезбедува привлечна и ласкава вклопена заедно со силуета со висока чекање и забавни, разнобојни отпечатоци! Измешајте го и одговарајте го ова најново од без граници и додадете го во вашата колекција за пливање за да создадете изглед што е ваш! Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи покриеност со големина M. : Умерено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Карактеристики : отпечатоци за боја на вратоврска; Детали за прстен. Високиот дел од пливање на јуниорите од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне