• Свеж
Ум читател на метална мрежа монитор и организатор на биро со фиока, црна

Ум читател на метална мрежа монитор и организатор на биро со фиока, црна

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Веднаш подобрување на вашето работно искуство со овој метал монитор и компјутерски кревачи. Користете со повеќето монитори на приказ на рамен екран или телевизори, лаптопи, печатачи и повеќе - тие се стилски и неутрални во дизајнот, така што тие ќе координираат со повеќето мебел на работа, во рамките на вашата канцеларија или во просторијата за домови. Одличен начин да се намали стресот, болката во вратот и болката во грбот. Подигнете компјутерски монитори, лаптопи и ТВ -прикази на удобна позиција на гледање за пооптимални работни услови, додека подобрувањето на положбата на вратот - помага да се намали болката во грбот предизвикана од лошо држење на телото додека работи или гледа ТВ. Дополнителниот организациски простор е секогаш придобивка, дури и ако тоа е само пронајдете простор за вашите моливи, пенкала и пост. Барате место за тастатура или трудови, лизнете ги под повеќето кревачи за да создадете дополнителна организација за себе. Уживајте во подобрена ефикасност и работна ефикасност со овие монитори или ТВ -штандови додека работите или гледате ТВ - ЛЕР, ЛЦД, ОЛЕД со рамен екран, десктоп компјутери и повеќе плус складирање. Силна лесна и стилска : штандот за монитори на метални метални метали е лесен, кревач одговара на повеќето монитори на рамен екран или телевизори, лаптопи, печатачи и повеќе - координати со кој било декор на работа или домашна канцеларија . Намалете го напрегањето на очите : Создавање оптимална работа или забава Искуството за гледање е клучно за оптоварувањето на очите, вратот и грбот - седењето на препорачаното растојание од вашиот уред ќе помогне да се намали болката поради лошото држење на телото . Единица за заштеда на простор со фиока : Компјутер и мониторски кревачи создаваат дополнително складирање на вашата работна маса, табела или Мебел за домашна забава Со подигнување на вашиот уред од површината - чувајте списанија, моливи, хартија и повеќе во вградената фиока . Организациска и складирање : Подобрување на целокупната организација на вашата работна маса или домашна канцеларија - додадете повеќе површина на бирото со кревање на вашиот монитор Нагоре на десктоп или штанд со таблети - Продавници за пенкала, моливи и канцелариски материјали внатре . Студентот мора да има : Совршен додаток на која било просторија за домови - создадете удобна и безбедна студија за часови на студирање на компјутер или таблет уред или за ТВ гледање со пријателите . Мерења : Компјутер за складирање на читателот на умот, мерки за приближно 20 "широк x 11,5" долга x 5,6 "висока . лесна грижа и чиста : чувајте го вашиот монитор за подигање со влажна крпа за долготрајна употреба и складирање по потреба . Боја : Црна. Материјал : Метал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне