• Свеж
Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум обложен гарнет и кубен цирконија прстен

Примарен сребрен стерлинг сребрен родиум обложен гарнет и кубен цирконија прстен

DEN 1119.84

Од стока
Во продавницата

Прекрасно направено од стерлинг сребро од родиум, овој зачудувачки срцев прстен е сигурен дека ќе додаде цртичка на возбуда на вашата облека. Изложба на црвен гранат од 1,65 CTTW во облик на срцев гранат, опкружен со кубни камења од цирконија за атрактивен дизајн. Овој прстен е достапен во големината на прстот 7, а ширината на опсегот е 2мм. Метал Тежина : 2,76 грамсвери Тип : Стил на фининг : Рингендер на срцето : Women's Metal : Sterling Silver Metal Color : Whiteband Shatth : 2mmring Големина : 7 Solidgemstone Детали : Тип : ГарнетКолер : Redshape : Срцева тежина : 1,65 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Поставување : Детали за Prongstone : Тип : Кубни цирконијалор : White Shape : Coundquantity : 14 Jewelry Поставување : Prongyour Attict Сребрена, родиум-позлатена, цврста, скапоцен камен, кубна цирконија, отворен грб.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне