• Свеж
Зет: Најдобар Во Семејната Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Зет: Најдобар Во Семејната Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел Зет : Најдоброто Во Семејната Маица маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Девер : Најдобрата Во Семејната Маица отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне