• Свеж
Wecare No Touch Opener Opener Closer, Алатка за копче за притискање на копчињата - пакет

Wecare No Touch Opener Opener Closer, Алатка за копче за притискање на копчињата - пакет

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Клучот на вратата на вратата од We Care е безбеден и лесен начин да се избегне допирање на загадените површини. Направено е со легура на бакар, има врв на игла и има ергономски дизајн што го олеснува отворањето на вратите, копчињата за притискање и влечењето лостови. Вклучени пакет од 5 клучеви. Избегнувајте допирање на јавни екрани на допир како исходи од продавници, банкомати, копчиња за лифт, итн. Ергономскиот дизајн го олеснува отворањето / затворањето на вратите, копчињата за притискање и лостовите за влечење. Лесно за чистење со челична волна или бришење на дезинфекција. Антимикробна легура на бакар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне