• Свеж
Бебе Мали Репка Бела Кралската Торонто Блу Џејс Бејзбол Љубов Раглан Ракав Маица

Бебе Мали Репка Бела Кралската Торонто Блу Џејс Бејзбол Љубов Раглан Ракав Маица

DEN 1279.84

Од стока
Во продавницата

Претворете го вашето дете во страствен поддржувач На Торонто Блу Џејс веднаш. Нека им ја покажат поддршката На Торонто Блу Џејс ставајќи Ги Во Оваа Бејзбол Љубов Раглан 3/4 Ракав Маица од Мали Репка. Тоа е зачудувачки графика помогне да ги споделите со сите знаат дека сте подигање на иднината Торонто Блу Џејс фан секој пат кога тие рок оваа слатка опрема. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Печатена графика. Официјално лиценциран. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и мали деца. 3/4 Должина ракав. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук. Марка : Мал Репка. Раглан ракави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне